29/03/2014

Dzień Otwarty – Wiosna

Bez kategorii

Wiosna to pora roku, która jak żadna inna sprzyja zmianom i odnowie. W tym roku postanowiliśmy pomóc Wam przygotować się do niej.

Konsultacje u fryzjera

W sobotę 22 marca w naszym salonie odbyły się pierwsze Drzwi Otwarte, czyli spotkanie z naszymi ekspertami od diety, włosów i wizażu.

Jako, że piękne włosy, skóra i paznokcie w dużej mierze zależą od tego co i jak jemy, rozpoczęliśmy od prezentacji mgr Anny Pater pt. “Zdrowie jest naszym wyborem”.

Dieta a włosy

Badania i rozmowy o odżywianiu spowodowały, że trochę zgłodnieliśmy. Czekały na nas sałatki przygotowane przez Salad&Co, które były naprawdę wyśmienite.

Porady żywieniowe w Ekstrakcie

Po poczęstunku nasi specjaliści od włosów udzielali porad na temat przedłużania włosów, koloryzacji, cięć i pielęgnacji włosów zarówno w salonie, jak i w domu.

Porady fryzjerów

Wszyscy chętni mogli sprawdzić kondycję swojej skóry głowy i włosów, dzięki badaniu USG (które również na co dzień przeprowadzamy w salonie).

USG włosa

Nie mogło zabraknąć porad związanych z makijażem. Dzięki Joannie Ziemskiej – wizażystce, można było dowiedzieć się jak podkreślać swoją urodę, co zatuszować, jak dobierać kolory i nakładać cienie do powiek.

Makijaż w Ekstrakcie w Poznaniu

Nie łatwo opisać wszystko co się działo, dlatego najlepiej zobaczcie galerię z Dnia Otwartego w Studio Urody Ekstraktt.

 

Zobacz również