15/09/2019

Warsztaty warkoczykowe

Bez kategorii

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania, również dla włosów.

Wiele mam, które odwiedza nasz salon, mówiło nam, że mają problemy z porannym ułożeniem fryzur swoim córkom do szkoły lub przedszkola.

W związku z tym, 26 sierpnia w naszym salonie przy ul. Małe Garbary 6 w Poznaniu zorganizowaliśmy warsztaty warkoczykowe, podczas których uczyliśmy jak czesać dziewczynki do szkoły.

Warkocze w Poznaniu

Sieć pełna kolorowych balonów, muszelki, rozgwiazdy, fantazyjne, wielobarwne rybki. Ekstraktt na czas warsztatów zamienił się w podwodny, bajkowy świat syren.

Dla naszych gości przygotowaliśmy również kolorowe przekąski w postaci winogron, truskawek, bananów, żelków i innych smakowitości. Spragnieni mogli skosztować oceaniczno-błękitnego ponczu w wykonaniu naszej Elizy i innych podmorskich napojów.

Warkocze w Poznaniu.

W rolę nauczycieli od plecionek wcielili się Andżelika, Nadia, Magda oraz nasze dwie Marty. A nad całością czuwała nasza menadżer Klaudia.

W zależności od umiejętności naszych gości uczyliśmy jak dzielić włosy i jak przekładać poszczególne pasma, aby uzyskać pożądany efekt.

Mamy i córki ćwiczyły plecionki na sobie nawzajem oraz na główkach treningowych.

Warkocze w Poznaniu.

Atmosferę umilała muzyka z Krainy lodu i innych bajek Disneya.

Powstawały kłosy, warkocze francuskie, holenderskie, festiwalowe, syrenkowe i inne.

Mamy nadzieję, że dla uczestniczek warsztatów poranne układanie włosów będzie teraz tylko przyjemnością oraz okazją do wyczarowywania cudów na głowie.

Na koniec chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować Asi, za piękne zdjęcia oraz naszemu Sebastianowi za super filmik!

Warkocze w Poznaniu.

Warkocze w Poznaniu.

Kłos - fryzjer Poznań.

Warsztaty warkoczykowe w Poznaniu.

Zobacz również