Praca dla fryzjera w Poznaniu

Dołącz do naszego zespołu fryzjerskiego

Jesteśmy profesjonalnym salonem fryzjerskim w centrum Poznania (ul. Niedziałkowskiego 10A). Poszukujemy fryzjerów-stylistów, którzy chcieliby pracować w naszym zespole.

Salon Ekstraktt na ul. Niedziałkowskiego 10a w Poznaniu - wnętrze

Zadania fryzjera-stylisty:

  • Strzyżenia
  • Koloryzacje
  • Pielęgnacje
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez firmę.
  • Upięcia będą dodatkowym atutem.

Czego oczekujemy od kandydatek/ów do pracy?

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego fryzjera-stylisty.
  • Znajomości technik koloryzacja np. L’Oréal.
  • Profesjonalizmu w kontaktach z klientami.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: pensja + procent od obrotu.
  • Szkolenia z najlepszymi edukatorami w branży.
  • Elastyczne godziny pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Łatwy dojazd (centrum Poznania) i parking firmowy.
  • Szybki start dzięki naszej bazie klientów.

Zobacz co mówią nasi fryzjerzy

Zostań fryzjerem Ekstrakttu

Zgłoś się do pracy na stanowisko fryzjer-stylista w naszym salonie na ul. Niedziałkowskiego 10A/51 w Poznaniu i dbaj z nami o świetne fryzury poznanianek i poznaniaków.